Kuna limusiini on ajast aega peetud ikka ju luksuse ja glamuuri sümboliks ning esindusliku klassi sõiduvahendiks, siis sobib limusiini rent väga hästi kõikvõimalike pidulike ja tähistamist nõudvate sündmuste puhuks – olgu tegu siis kihluse, pulma, sünnipäeva, lõpupeo, mõne erilise ürituse või niisama romantilise üllatusega kallimale. Igal juhul muudab limusiini rent iga sündmuse ja tähtpäeva väga eriliseks ning juba sõit limusiiniga pakub väiksemale seltskonnale ülimalt meeliülendava elamuse. Levinud on limusiini rentimine poissmeeste- ja tüdrukuteõhtu tähistamiseks. Hästi sobib see ka efektselt mõnele peenemale peole sõitmiseks, kui on soovi rõhutada ürituse VIP staatust ning üritusel osalejate tähtsust. Kindlasti avaldate muljet tähtsatele väliskülalistele, kui lähete neile näiteks limusiiniga lennujaama vastu. Lisaks pakuvad limusiinirendiga tegelevad firmad ka mitmeid eripakette.

Limusiinid mahutavad tavaliselt kuni 8 inimest, suuremad ka kuni 12. Lisaks efektsele välimusele on limusiinid tavapäraselt väga luksuslikud ka seestpoolt – nahksisu, muusika, dvd-seade, televiisorid, eriline valgustus, mõnedes ka peegellagi ja karaoke. Lisaks on paljudes limusiinides olemas ka minibaar ning ette saab tellida ka suupisteid. Nii saab peoseltskond muretult oma glamuurset ja privaatset sõitu nautida ning juba sõidu ajal tähistamist alustada.

Kuna limusiin on oma mõõtudelt suurem ja selle juhtimine tavaautost spetsiifilisem, siis renditakse limusiine tavapäraselt välja ainult koos kogenud juhiga. Limusiinide rendiga tegelevate firmade laiast valikust võib leida nii vanu retrostiilis Lincoln-e kui ka modernseid Hummer-eid.

Limusiinirendi maksumus sõltub renditud limusiini mudelist ja rendiperioodist, mis algab alates ühest tunnist. Leida võib ka mitmesuguseid fikseeritud sisu ja maksumusega pakette.

Suuremad limusiinirendi firmad Eestis

Ettevõtte Telefon Email Veebileht
Luxlimu +372 6 088 888 info@luxlimu.ee www.luxlimu.ee
Glam Limusiin +372 56 244 429 rent@limusiin.org www.limusiin.org
LimuLux +372 5 017 111 info@limulux.com www.limulux.com/
Limu24 +372 5 050 333 limu24.ee@gmail.com www.limu24.ee
Rendilimu +372 53 301 571 info@rendilimu.ee www.rendilimu.ee