Loomulikult paikneb Tallinnas – kui Eestimaa pealinnas ja suurimas linnas – kõige rohkem autorendifirmasid ning ka autode valik on Tallinna autorendifirmades kõige suurem. Ning mida suurem on valik, seda suurem on loomulikult ka võimalus leida vajalikuks ajavahemikuks just enda vajadustele sobiv sõiduvahend.

Lisaks esmavajadusele on Tallinnas asuvates autorendifirmades mõeldud ka emotsioonisõitudele – rentimiseks leidub nii võimsaid maastureid ja sportautosid kui ka uhkeid limusiine pidulike sündmuste tähistamiseks. Ja miks mitte proovida kenal suvepäeval sõitu lahtise kabrioletiga või tunda end maailmanabana uhke elektriauto Tesla roolis!

Enamus Tallinna autorendifirmasid paikneb kesklinna piirkonnas või tähtsamate transpordipunktide läheduses. Nii on neid Tallinna Lennujaamas koguni üheksa. Siiski saab enamustes  autorendifirmades lasta sobiv sõiduk sobivaks ajaks ka endale sobivasse kohta kohale toimetada ning kuna paljudel autorendifirmadel on esindused ka muudes linnades, siis on võimalik ka kokku leppida näiteks auto tagastamises auto kättesaamisest erinevasse kohta. Nii on võimalik vajadusel rentida auto vaid ühesuunasõiduks – näiteks Tallinnast Tartusse.

Autorendi maksunus Tallinnas sõltub auto mudelist ning rendiperioodist, mis algab reeglina ühest tunnist. Mida pikem on rendiperiood, seda soodsam on selles ühe rendipäeva maksumus.  Alternatiivina on Tallinnas populaarsust on võitmas ka lühiajaline minirent, mille puhul nii auto rentimine kui ka selle uste avamine ja sulgemine toimub nutitelefonist „autole helistades” ning tasu arvestatakse täpselt sõidetud aja ning läbitud kilomeetrite eest.

Suuremad autorendifirmad Tallinnas

 

Ettevõtte

Telefon Email Veebileht
Sixt Autorent +372 6 058 148 rent@sixt.ee www.sixt.ee/
Avis +372 6 671 515 rent@avis.ee www.avis.ee 
Hertz 372 6 058 923 airport@hertz.ee www.hertz.ee
Budget +372 6 058 600 info@budget.ee www.budget.ee
Europcar +372 6 058 031 info@europcar.ee www.europcar.ee