Haagissuvilat renditakse tavaliselt reisimiseks. Kuna haagissuvila kinnitatakse auto taha, siis annab see võimaluse tavapärasest hoopiski erinevaks mooduseks uute kohtadega tutvumisel – liigute oma autoga täpselt oma soovitud teid pidi, aga ilma, et reisimisega kaasneks vajadus broneerida ja maksta majutuskohtade eest. Sest haagissuvila ongi nagu ratastel suvila – selles on olemas mugavad diivanid, magamisasemed 3 – 6 inimesele, kööginurk ja kapid-panipaigad. Mugava äraolemise annavad ka gaasiga soojendusseade ning oma vee-, valgus- ja elektrisüsteem.

Haagissuvilaga saate peatuda privaatselt ning just täpselt seal, kus parasjagu soovite ja kui kaua parasjagu soovite. Ka on loodud ka palju spetsiaalseid puhkealasid, kus on olemas mugavamad tingimused just haagissuvilatega puhkajatele. Ideaalselt sobib haagissuvila ka suvekoduks, ajutiseks asenduspinnaks, liikuvaks kontoriks, valvurimajakeseks, müügikohaks või puhkekohaks väliüritustel.

Haagissuvilate rendiperiood algab tavaliselt ühest ööpäevast ning tavapäraselt nõutakse ka tagatisraha. Rentijal võib olla B-kategooria juhiluba juhul, kui auto ja haagissuvila täismassid ei ületa kokku 3500 kg. Raskema täismassi puhul on eelnevalt võimalik lihtsustatud korras taotleda ka kuni 4250 kg täismassiga B-kategooria autorongi juhtimisõigust. Tähelepanu tasuks pöörata ka sellele, et mõningatel juhtudel ei lubata renditud haagissuvilasse lemmikloomi.

Suuremad haagissuvilarendi firmad Eestis

Ettevõtte Telefon Email Veebileht
Caravan Expert +372 50 79 257 info@caravanexpert.com www.caravanexpert.com
Haagissuvilad.ee +372 53 333 998 info@haagissuvilad.ee http://www.haagissuvilad.ee 
Karavan.ee +372 59 191 091 info@karavan.ee http://www.karavan.ee
Haagissuvila rent +372 56 957 758 haagissuvila24@gmail.com www.facebook.com/haagissuvila
Matkaautod24.ee +372 56641693 info@matkaautod24.ee www.matkaautod24.ee/