Tartu on suuruselt teine linn Eestis ning lisaks kohalikele autorendifirmadele on Tartus olemas ka Tallinnas paiknevate suuremate autorendifirmade esindused. Klientidele on see väga mugav, sest kokkuleppeliselt on võimalik autot rentida ka ainult ühesuunasõiduks – näiteks rentida auto Tartus ning tagastada see Tallinnas või vastupidi.

Enamus Tartu autorendifirmasid paikneb kesklinna piirkonnas või tähtsamate transpordipunktide läheduses – bussi-, raudteejaama ja lennujaama juures. Siiski saab paljudes autorendifirmades lasta sobiv sõiduk sobivaks ajaks ka endale sobivasse kohta kohale toimetada.

Enamuses Tartu autorendifirmades on olemas võimalus rentida auto ka Interneti teel ning ka Tartus peaks vajaduse tekkimisel rendiauto broneerima võimalikult kiiresti – autorendifirmasid on Tartus vähem kui Tallinnas ning ka rendiautode valik väiksem, seega kohe tegutsedes garanteerite selle, et saate vajalikuks ajaks endale sobiva rendiauto.

Rentijal on nõutav B-kategooria juhiloa olemasolu ning auto peab tagastama samas seisukorras ning tangitud kütusega sama tasemeni nagu oli see kättesaamise hetkel. Rendihinnad erinevad vastavalt renditud auto mudelile ja rendiperioodi pikkusele, mis võib ulatuda mõnest tunnist kuni mõnekuise perioodini. Reeglina mida pikemaks perioodiks auto renditakse, seda soodsam on selles ühe rendipäeva maksumus.

Suuremad autorendifirmad Tartus

Ettevõtte Telefon Email Veebileht
Hertz Tartu Kesklinna kontor +372 5 069 065 tartu@hertz.ee www.hertz.ee
Avis +372 7 440 360 rent@avis.ee www.avis.ee 
Hertz 372 6 058 923 airport@hertz.ee www.hertz.ee
Budget +372 6 058 223 info@budget.ee www.budget.ee
City Car Autorent +372 5 239 669 info@citycar.ee www.citycar.ee
Hansarent +372 52 22 995 tartu@hansarent.ee www.hansarent.ee